מטבחים כפריים – כך תעצבו אותם נכון

מטבחים כפריים זוכים לפופולריות רבה בישראל בשנים האחרונות וזאת משום שהבחירה בעיצוב כפרי מעניקה אווירה חמימה, ביתית ונינוחה הקולעת לטעם הישראלי. המאפיינים של המטבחים הללו כוללים שימוש נרחב בעץ ואלמנטים טבעיים, ניצול מיטבי של האור הטבעי, צבעים חמים וכל זאת בשילוב של פשטות, נוחות וסטייל.

מטבחים בלבן

מטבחים כפריים מודרניים אמנם מכילים עץ כאחד האלמנטים וחומרי הגלם המבוילים, אולם במטבחים כפריים מודרניים תוכלו למצוא גם מטבחים בלבן, מטבחים פרובנס שמנת,  המשלבים גם שימוש בנירוסטה, זכוכית ועוד, כאשר העץ עדיין מהווה את הבסיס העיצובי ומכתיב את הקו והסגנון העיצובי. מטבחים אלו מתאפיינים בשילוב בחומרים טבעיים והבלטתם בעזרת תאורה מתאימה או אור טבעי. מטבחים בלבן מקנים תחושה של חלל מרווח ומואר, כאשר התאמת תאורה נכונה מדגישה את חומר הגלם המרכזי של המטבח.

מטבחים פרובנס שמנת

מטבחים פרובנס שמנת מהווים בחירה עכשווית ופופולרית במיוחד, כזו המשלבת מטבחים כפריים בעלי אלמנטים מודרניים ומסורתיים באופן הרמוני. הסגנון הכפרי הידוע של הפרובנס מתבטא במגוון צבעים חמים ונעימים ויצרת ניגודיות בין מטבחים בלבן ושימוש בעץ, צבעי פסטל, חום, בז’ ועוד. מטבחים פרובנס שמנת מהווים בחירה איכותית ברוך ועדינות ללא שימוש בצבעים בוהקים או זוהרים. אלמנט חשוב בבחירת מטבחים שכאלו, מטבחים בלבן או מטבחים פרובנס שמנת הינו הריצוף. ניתן לבחור בריצוף המשלב באופן טבעי והרמוני עם האלמנטים העיצוביים האחרים בחלל, או לחילופין ליצור ניגודיות ואף לבחור ברצפת פרקט עמידה למים ומותאמת למטבח. אפשרות נוספת ומומלצת היא שימוש באריחי גרניט פורצלן המספקים גם עמידות וקלות תחזוקה וגם מראה מרשים ויוקרתי.

עיצוב מטבח פרובנס

עיצוב מטבח פרובנס תורם ליצירת אווירה ביתית, רומנטית וזאת בשילוב של פשטות מצד אחד ואיכות מצד שני. השפה העיצובית של עיצוב מטבח פרובנס עושה שימוש במוטיבים של עץ בעלי גוון בהיר, משטחים בגווני לבן ושמנת וכל זאת לשם קבלת תחושת רכות טבעית המשרה אווירה שלווה ורגועה. מטבחי ארבל הינה חברה מובילה בתחום עיצוב מטבחים, כאשר המוטו המוביל אותנו הוא שהבית הוא יותר מארבעה קירות, אלא הוא מבטא את מי שגר בו. מטבחי ארבל מציעה שילוב בין מגוון אפשרויות עיצוב בהן: מטבחים כפריים, מטבחים בלבן, מטבחים פרובנס שמנת ועוד וקבת תוצאות מרעננות ומפתיעות המבוססות על מומחיות, מיומנות ומקצועיות.

מאמרים נוספים

עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

יש אומרים שהמטבח הוא לב הבית. אם בסלון אנחנו מעבירים את הזמן האינטלקטואלי שלנו עם המשפחה או בן או בת…
חידוש מטבחים

חידוש מטבחים

רוב החברות שעוסקות בעיצוב, ייצור ומכירת מטבחים מחפשות אתכם, אלו שקנו דירה או בית חדש ועיצוב המטבח והתקנתו לוקחים חלק…
שדרוג מטבחים

שדרוג מטבחים

מהו המושג “שדרוג מטבחים”. המושג מתאר את המילה האנגלית upgrade. אפשר לתרגם את זה כ”לעלות רמה”. כמו שאנחנו משדרגים את…
נגישות

חייגו עכשיו למטבחי ארבל