מטבחי פרמיום

חברת ארבל מטבחים מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של מטבחים, בכל מיני סגנונות מיוחדים. אך יהיה מה שיהיה הסגנון המועדף ביותר עליכם, תמיד תוכלו למצוא ב”ארבל” לפחות כמה מטבחי פרמיום מעולים שמהם תוכלו לבחור את הטוב ביותר בשבילכם.

השלם המרשים שגדול מסך חלקיו

בחברת ארבל הולכים על פי האמרה שהסוד טמון בדברים הקטנים. כאשר כל פרט קטן ומושקע מצטרף לפרט מושקע קטן נוסף, מקבלים את הסך הכל המרשים שהוא גדול בהרבה מסך חלקיו. וזה בדיוק העניין עם מטבחי פרמיום – אלה מטבחים שמבינים את האיכות הטמונה בהם לא רק במבט על, במבט מרחוק. גם כאשר מתקרבים ובדוקים כל חלק וחלק מקרוב, רואים את האיכות הגבוהה, היוצאת מן הכלל.

חומרי גלם וגימור פרמיום

מטבחי פרמיום נבנים מחומרי גלם נבחרים, כאלה שמבטיחים יופי ועמידות לאורך זמן. את חומרי הגלם השונים מחברים יחדיו, בצורה הרמונית, על מנת לקבל גימור ברמת פרמיום.
ארבל מבינים שאף אחד לא רוצה לקנות מטבח היום ולהחליף אותו מחר. אבל הגישה הזאת לא מספיקה בכדי להתאים לקונספט הפרמיום. קונספט זה, רק כאשר הוא משתלב עם עיצוב על זמני, עם סגנון עיצוב עדכני, חי ונושם, יוכל להבטיח באמת, את שביעות רצונו של הלקוח. זה הכיוון שאליו אנו שואפים כאשר אנו מבטיחים מטבח פרמיום.

פרמיום בהתאמה המעוצבת בשבילכם

על מנת שתוכלו באמת לקבל את המטבח הנכון בשבילכם, מקפידים המעצבים של מטבחי ארבל להיערך לביצוע התאמות ושיפורים בהתאמה מלאה למה שהלקוח צריך ובהתאמה למה שהוא רוצה.
גם אם מדובר בעיצוב פרמיום השייך לקו המוצרים הנוכחי של ארבל, אפשר לבצע התאמה כך שמקבלים בסופו של דבר מטבח המיוצר בדייקנות מלאה, עם התאמה שתהפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים.

ליהנות בכל יום מחדש

בחרו את האי שנראה לכם טוב ונוח, בחרו את גודל משטח העבודה והשילוב אם אזור הבישול, בחרו את פתרונות הפרזול ושלבו את הכל עם גופי תאורה שיותאמו במיוחד. את התוצאה ההרמונית ניתן יהיה להכניס הביתה, בגרסת פרמיום ליהנות ומהעיצוב ומהאיכות בכל יום מחדש.  
מטבחי ארבל מטבח כפרי דגם קאנומטבחי ארבל דגם ליאנו

תוכן עניינים

תאמו פגישת יעוץ  ללא עלות
עם מעצב/ת הבית שלנו
בואו לפגישה עם אחד המעצבים שלנו, אשר יעזור לכם לעצב את המטבח המושלם בדיוק למידותיכם
השאירו פרטים או התקשרו אלינו

מאמרים נוספים

נגישות

חייגו עכשיו למטבחי ארבל