מטבחים כפריים מודרניים – ליהנות מכל היתרונות

אין ספור מילים כבר נכתבו על המטבח הכפרי, על היתרונות שלו ועל המראה המיוחד שלו, שהופך אותו פופולרי יותר מכל סגנון עיצוב אחר למטבחים ברחבי העולם.

אבל לאחרונה צץ מושג חדש, שמדבר על “מטבח כפרי מודרני” שנשמע קצת כמו סתירה בין שני מושגים מאוד שונים. אז מהו בדיוק מטבח כפרי מודרני? איך משלבים בין שני העולמות והאם זה שילוב נכון?

מטבח כפרי או מטבח מודרני – לא חייבים לבחור

סגנון עיצוב כפרי לעומת סגנון עיצוב מודרני נחשבים לשני הקצוות הכי רחוקים של עולם העיצוב.

אנשים שמעדיפים את המטבח הכפרי נמשכים לחמימות שהוא משדר, למסורתיות ולמשפחתיות המובנית בסגנון העיצוב הזה. 

חומרי הגלם הטבעיים של מטבחים כפריים מודרנים משתלבים בצורה מושלמת עם הייעוד של המטבח והופכים את המטבח למקום שלא רק מבשלים בו אלא גם מבלים בו – כל המשפחה ביחד.

לעומת זאת, סגנון מטבח מודרני נחשב קר יותר, משלב קווים נקיים וצבעוניות מוגבלת, עם שילובים של שחור ולבן, לפעמים חום ואפור.

המטבח המודרני מגיע באופן מתבקש עם גאדג’טים וטכנולוגיות מתקדמות, שהופכות את הבישול לתהליך קל ונוח יותר ואולי גם לוקחות ממנו קצת מהטעם המיוחד של תהליכי הבישול המסורתיים.

זהו סגנון המטבח המתאים ביותר לאנשים מתוחכמים, שחיים בסגנון מהיר ועירוני, שמעדיפים עיצוב מודרני בכל הבית ולכן משלבים אותו גם במטבח.

אבל בשנים האחרונות העולם נעשה גמיש יותר, מכיל יותר, מקבל גם שילובים שפעם נחשבו יוצאי דופן – כמו מטבח שהוא גם מודרני וגם כפרי.

שילוב מטבח כפרי עם מטבח מודרני – איך עושים את זה?

כדי לשלב בין שני סגנונות העיצוב המנוגדים הללו, מעצבי מטבחים מיומנים בוחרים את המאפיינים הנבחרים של כל סגנון עיצוב ומחליטים איזה מהמאפיינים הללו יכול להיכלל בעיצוב המטבח כך שהוא גם משרת נאמנה את הצרכים של בני הבית ואת סגנון החיים שלהם וגם משתלב בצורה אופטימלית עם סגנון העיצוב הנוסף.

כך למשל, אפשר לעצב מטבח בסגנון כפרי ולשלב בו חומרי גלם מודרניים, כמו חזיתות נאנו וחיפוי זכוכית. 

אפשר לשלב במטבחים כפריים מודרנים מאפיינים מודרניים וחדשניים כמו מגירות שקטות, גאדג’טים חיוניים למטבח, קולטי אדים ושלל פיתוחים טכנולוגיים נוספים שפשוט מתבקשים באורח החיים של ימינו.

אפשר לשלב פריטי ריהוט בעיצוב מודרני לצד פריטי עיצוב בסגנון כפרי – כל עוד עושים את זה בחוכמה וטוב טעם, תוך בחירה של צבעים שמחמיאים לשני סגנונות העיצוב ויוצרים אווירה נעימה לבני הבית.

ליהנות מכל העולמות

מטבח כפרי מודרני מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ומכל היתרונות של שני סגנונות העיצוב. 

מטבחי ארבל מציעים מטבחים בהתאמה אישית, המתוכננים תוך ליווי צמוד של מעצבים בעלי מומחיות בהתאמה אישית של המטבח לצרכים שלכם. 

צוות הנגריה שלנו מבטיח גמורים מושלמים ועבודה קפדנית כדי לספק לכם את התוצאה שחלמתם עליה. רוצים להכיר את הצוות שיצור עבורכם את מטבח החלומות? צרו קשר למידע נוסף!

מטבחים כפריים מודרניים - ליהנות מכל היתרונות מטבחים כפריים מודרניים - ליהנות מכל היתרונות

תוכן עניינים

תוכן עניינים

תאמו פגישת יעוץ  ללא עלות
עם מעצב/ת הבית שלנו
בואו לפגישה עם אחד המעצבים שלנו, אשר יעזור לכם לעצב את המטבח המושלם בדיוק למידותיכם
השאירו פרטים או התקשרו אלינו

מאמרים נוספים

נגישות

חייגו עכשיו למטבחי ארבל